Kancelaria

O Kancelarii

Szanowni Państwo,

nasza Kancelaria Notarialna oferuje usługi w pełnym zakresie czynności notarialnych, dokonywanych w oparciu o obowiązujące przepisy prawa. Zapewniamy profesjonalną obsługę, gwarantujemy bezpieczeństwo oraz pewność dokonywanych przez nas czynności notarialnych, czuwając nad słusznością interesów każdej ze stron oraz ich należytym zabezpieczeniem. 

Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, zapewniając usługi w elastycznym wymiarze czasu. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu spotkania także poza standardowymi godzinami otwarcia Kancelarii. 

Katarzyna Zięcina i Marlena Głąb.

Kancelaria

Ułatwienia dla Naszych Klientów

Kancelaria Notarialna
mieści się w centrum Opola.

Przy budynku znajduje się duży
ogólnodostępny parking.

Budynek dostosowany jest
do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Możliwość płatności:
gotówką, kartą płatniczą, przelewem.

Istnieje możliwość umówienia
innego terminu niż godziny urzędowania.

Klimatyzowane
pomieszczenie

Zapewniamy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę, solidność, terminowość, dokładność i dyskrecję w zakresie dokonywanych czynności notarialnych oraz indywidualne podejście do każdego klienta. 

Dbamy o zabezpieczenie praw i interesów naszych Klientów, kierując się przede wszystkim uczciwością, rzetelnością oraz etyką i godnością zawodową.

Nasi Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego też termin każdego ze spotkań dopasowany jest do czasu i wymagań osób korzystających z usług kancelarii notarialnej.

Notariusz, jako osoba zaufania publicznego, zadba z najwyższą starannością o zabezpieczenie interesów każdej ze stron transakcji, zapewniając zgodność z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa i orzecznictwem.